Sieć B&B HOTELS większa o Piotrków Trybunalski   OTWARCIA

Sieć B&B HOTELS otworzyła w Piotrkowie Trybunalskim swój 13. obiekt w Polsce. Hotel, który wcześniej działał pod marką Best Western, oferuje 60 pokoi. To trzeci hotel, który dołączył do sieci B&B w tym roku po Kielcach i Bytomiu oraz kolejny, który wcześniej działał po inną marką międzynarodową.

Otwarty w 2013 r. w centrum miasta hotel ostatnio wystawiony był na sprzedaż lub w dzierżawę przez właściciela – Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Trybunalskie, które zostało sprzedane przez Skarb Państwa w 2010 r. za 5 mln zł firmie Agro-Jumal z Sieradza, specjalizującej się w opakowaniach i artykułach do produkcji ogrodniczej. To kolejny obiekt w sieci B&B Hotel, który wcześniej działał po inną marką międzynarodową po Best Western Plus w Rzeszowie, Campanile w Nowym Targu i ibisie w Kielcach, otwartym w tym roku.  Niedawno sieć powiększyła się też o hotel w Bytomiu, działający wcześniej w lokalnej sieci Prime Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *