Agnieszka Korniluk dyrektor generalną Arche Dwór Uphagena   PERSONALIA

Agnieszka Korniluk, dotychczasowa dyrektor sprzedaży i marketingu w Arche Dwór Uphagena Gdańsk, został dyrektor generalną tego obiektu. Zastąpiła Artura Trukawińskiego, który przygotowuje do otwarcia wiosną przyszłego roku Arche Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie.

Agieszka Korniluk związana jest z branżą hotelarską od ponad 20 lat. Zaczynała we wrocławskim Holiday Inn (obecny Scandic). Przez pięć lat pracowała w dziale recepcji gdańskiego Domu Muzyka. W 2008 r. objęła stanowisko reservation & cnference specialist w hotelu Scandic w Gdańsku, a w 2010 r. przeszła do gdańskiego hotelu Bonum – który potem przez kilka lat działał pod marką Best Western – jako kierownik recepcji. W 2013 r. została jego hotel managerem, a w 2015 r. dyrektorem. Na początku tego roku trafiła do Dworu Uphagena jako dyrektor sprzedaży i marketingu.

Arche Dwór Uphagena otwarty pod koniec 2021 r. oferuje 241 pokoi w XIX-wiecznych byłego szpitala oraz nowo dobudowanej części, a także 500 miejsc w dziewięciu salach konferencyjnych, a wkrótce oferta konferencyna obiektu ma się znacząco powiększyć.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *