W Wałbrzychu powstaje 5-gwiazdkowy hotel Alexandra   INWESTYCJE

W Wałbrzychu w sąsiedztwie Zamku Książ powstaje 5-gwiazdkowy hotel Alexandra z 50 pokojami i dwoma apartamentami, strefą SPA & wellness, restauracją i salą konferencyjno-bankietową na 600 osób z tarasem na drugie tyle. Otwarcie planowane jest jesienią przyszłego roku.

Dwa apartamenty składające się z pokoju dziennego i sypialni oraz łazienki z prysznicem i wanną z hydromasażem będą zlokalizowane na najwyższym piętrze z widokiem na panoramę Sudetów oraz zamek Książ. W strefie SPA & wellness znajdą się sauna, jacuzzi oraz gabinety masażu i odnowy. Budowa rozpoczęła się wiosną ub.r. i obecnie jest na etapie stanu surowego otwartego. Inwestorem jest rodzina Śliwowskich, która prowadzi już Karczmę u Macieja w Bolkowie ze 120 miejscami noclegowymi, salami bankietowymi na tyle samo osób oraz restauracją na 160 osób i zapleczem wypoczynkowym z basenem i plażą. Przy inwestycji doradza Marcin Śliwowski, który prowadzi dużą pralnię przemysłową obsługującą hotele, a wcześniej pracował jako kierownik ds. bankietów i eventów w Radisson Blu Świnoujście oraz manager ds. eventów w Folwarku Łochów sieci Arche.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Wałbrzychu powstaje 5-gwiazdkowy hotel Alexandra

  1. Artykuł wyssany z palca.
    Sala z tyłu budynku może z 200 osób pomieści. Dachu jeszcze nie ma, a pismaki piszą o otwarciu na jesień.
    Inwestorem jest Wydawnictwo Językowe Aneks, którego głównym biznesem jest produkcja i handel książkami. „Ze środków własnych??????” każdy w okolicy wie, że kredyt kredytem pogania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *