Dystrybutor marki EGE CARPETS Partnerem HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Carpet Studio, oficjalny polski dystrybutor duńskiej marki EGE CARPETS, został Partnerem Srebrnym Forum Hotel Trends Poland&CEE, największego wydarzenia dla Top Managementu branży hotelowej w Polsce, które w tym roku odbędzie się 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

Firma EGE CARPETS specjalizuje się w produkcji wykładzin, a także projektowaniu i dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań podłogowych dla hoteli. Wykładziny EGE to sprzężenie trzech istotnych cech: piękna, trwałości oraz odpowiedzialności środowiskowej. Wzory w portfolio EGE to dzieła wybitnych artystów światowego formatu, takich jak Tom Dixon czy Monsieur Christian Lacroix.

Carpet Studio to także Biuro Projektowe, którego zespół tworzą architekci i projektanci, służący pomocą na każdym etapie pracy nad wnętrzem, od koncepcji, po montaż.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *