W Warszawie otwiera się ibis Styles Airport

Z początkiem sierpnia otwiera się w Warszawie ibis Styles Airport ze 124 pokojami, który zastąpił Holiday Inn Express Airport otwarty w 2012 r. w kompleksie Poleczki Park z sześcioma biurowcami. To 19. obiekt pod tą marką w Polsce. Hotel zarządzany jest przez sieć Accor.

Wnętrza utrzymane są teraz w klimacie serialu „Gambit królowej”, co przejawia się w formach, fakturach i wzorach na podłogach, ścianach i elementach wyposażenia Recepcja z motywem szachownicy, geometryczne czarno-białe wzory w pokojach czy figury w lobby nawiązują do fabuły tej produkcji Netfliksa. – Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do rodziny ibis Styles i zaoferować hotel inspirowany estetyką retro oraz motywami szachowymi. Jesteśmy przekonani, że każdy gość znajdzie tu coś niepowtarzalnego dla siebie. Szachowy motyw przewodni przewija się na każdym etapie pobytu, od przekroczenia progu na pokoju kończąc – mówi dyrektor hotelu jest Tomasz Murawski, wcześniej m.in. szef sprzedaży w warszawskich hotelach Four Points by Sheraton i Regent. Nowym inwestorem hotelu jest fundusz ISWM Real Estate Fund RAIF, wiodąca firma private equity na rynku nieruchomości w Ukrainie, dla której jest to pierwszy projekt w Polsce. W Warszawie działają już dwa hotele pod marką ibis Styles – Centrum na Powiślu, i City przy ul. Grzybowskiej, a w podwarszawskich Morach – ibis Styles Warszawa West.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *