Nowy B&B Hotel w Bytomiu

Otwarty w 2013 r. Prime Hotel Bytom z 91 pokojami został wydzierżawiony przez sieć B&B Hotels, stając się jej 12. obiektem w Polsce. Do grupy Hotele Prime należy także 100-pokojowy hotel w Tychach.

Nowy B&B Hotel Bytom zlokalizowany jest 2 km od centrum miasta, przy węźle autostrady A1. Posiada restaurację, pięć sal konferencyjnych mogących pomieścić do 350 osób oraz strefę wellness z sauną suchą i łaźnią, jacuzzi, a także salę fitness i parking na 200 pojazdów. W tym roku sieć B&B Hotels otworzyła już 114-pokojowy hotel w Kielcach, który powstał w budynku po byłym ibisie zamkniętym przez Orbis z końcem 2021 r., natomiast w ub.r. dwa obiekty: 158-pokojowy w Poznaniu, największy z dotychczasowych, i 130-pokojowy w Lublinie. Sieć rozwija się poprzez budowę własnych hoteli, jak w Lublinie, oraz przez dzierżawy, jak w Poznaniu, Kielcach i Bytomiu. Ostatnio sieć ogłosiła nową strategię rozwoju w Polsce. Chce skupić się na trzech głównych obszarach ekspansji: przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości niehotelowych oraz nowych inwestycjach we współpracy z deweloperami i inwestorami. Jak zapowiedział nowy dyrektor zarządzający i członek zarządu B&B Hotel Polska Jakub Bilik, w latach 2023 i 2024 sieć będzie wzmacniać struktury oraz intensyfikować działania w zakresie oferty i rozwoju. W ofercie poszczególnych hoteli mają pojawić się pokoje premium, możliwość wykorzystania powierzchni na spotkania biznesowe lub co-working, rozszerzona ma być też oferta gastronomiczna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *