AH: Najlepsze szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli – plan na ll połowę roku   AKADEMIA HOTELARZA

Rosnące koszty prowadzenia działalności, rotacja pracowników, duża konkurencja – cała branża hotelowa mierzy się obecnie z podobnymi wyzwaniami.

Każdy dobry manager ma swoje sposoby na radzenie sobie z tymi problemami. Nasi eksperci podpowiedzą Ci jakie strategie obierają inni, jakie rozwiązania sprawdzają się w czołowych hotelach niezależnych i sieciowych.

To wiedza która na pewno Ci się przyda!

Skorzystaj ze szkoleń managerskich Akademii Hotelarza, gdzie otrzymasz narzędzia i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym poprawisz wyniki obiektu, skutecznie zrekrutujesz i zmotywujesz pracowników, stworzysz najlepszą ofertę, zoptymalizujesz koszty, wyeliminujesz nadużycia, wprowadzisz procedury, podniesiesz średnią cenę i obłożenie, a Twój obiekt w konsekwencji tych działań będzie zarabiał więcej!

Szanujemy Twój czas!

Każde ze szkoleń trwa TYLKO JEDEN DZIEŃ, jest maksymalnie skondensowane, pełne praktycznych porad i wypróbowanych rozwiązań gotowych do zastosowania. Szkoleniowcami są wyłącznie najlepsi eksperci, doświadczeni dyrektorzy sieci i hoteli, liderzy w swoich dziedzinach, z wieloletnią praktyką zawodową w hotelach sieciowych i niezależnych.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Zarządzanie recepcją hotelową
2023-09-14, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze, czy będzie ze swojego pobytu zadowolony, ale także ile wyda w naszym hotelu.

Zapraszamy na specjalistyczne seminarium dla kadry zarządczej hoteli podczas którego dowiesz się jak rekrutować, wynagradzać, organizować pracę, premiować i wreszcie motywować do działań prosprzedażowych pracowników recepcji.

SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: dyrektorom hoteli, kierownikom recepcji


---------------

Revenue Management – poziom podstawowy
2023-09-21, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Poznaj najlepsze sposoby i dowiedz się jak optymalnie wdrożyć i stosować politykę revenue management w Twoim obiekcie!

Dowiedz się jak robią to pozostali gracze na rynku.
Uczestnicy podczas szkolenia otrzymają innowacyjne, ale sprawdzone rozwiązania, które będą mogli wykorzystać w codziennej praktyce zawodowej, aby zwiększać przychody w swoich hotelach. Będzie również czas na zadanie pytań dotyczących konkretnych przypadków.

SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: dyrektorom generalnym i sprzedaży, osobom odpowiedzialnym za kształtowanie polityki cenowej hoteli

---------------

Optymalizacja kosztów w hotelu
2023-10-26, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Rosnące koszty prowadzenia działalności hotelarskiej powodują spadek rentowności prowadzenia biznesu. Nowa rzeczywistość w jakiej znalazło się hotelarstwo wymusza konieczność maksymalnego skoncentrowania się na wyeliminowaniu zbędnych i optymalizacji niezbędnych kosztów w obiektach, aby te mogły generować zadowalający zysk.

Podpowiemy Ci gdzie szukać oszczędności i jak najefektywniej wdrożyć te rozwiązania!

Dzięki udziałowi w tym specjalistycznym szkoleniu dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli dowiesz się na czym należy się koncentrować, aby faktycznie zaoszczędzić środki, w których nieoczywistych obszarach najłatwiej wprowadzić oszczędności i gdzie ich szukać, a także jakie elementy można optymalizować bez obawy istotnego obniżenia standardu obiektu.

SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: właścicielom, dyrektorom generalnym

---------------

Revenue Managenent – poziom średniozaawansowany
2023-11-16, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Specjalistyczne praktyczne szkolenie stacjonarne dla hotelarskich profesjonalistów.

Grupa max 10 osób!

Realne przykłady, praca przy komputerach!

Cały dzień specjalistycznych, na bieżąco komentowanych zadań pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w Polsce.

SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: dyrektorom generalnym i sprzedaży, osobom odpowiedzialnym za kształtowanie polityki cenowej hoteli

---------------

Wynagradzanie, systemy premiowe i skuteczna rekrutacja w hotelarstwie
2023-11-30, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Coraz trudniej znaleźć kompetentnych pracowników i spełnić ich oczekiwania finansowe. - Jak płacić pracownikom, by byli usatysfakcjonowani, a jednocześnie starali się zarabiać dla hotelu więcej?

  • Jak rekrutować najlepszych, wynagradzać i premiować, by wszyscy na tym zyskali?
    SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: właścicielom, dyrektorom generalnym

---------------

Dyrektor hotelu – strateg i lider
2023-12-07, Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Wyjątkowe seminarium szkoleniowe, którego celem jest wzrost efektywności działań menedżerów hotelarstwa. Przekazuje uczestnikom know-how i narzędzia na najwyższym poziomie, pozwalające budować stabilną i trwałą wartość organizacji.

Nasz ekspert z wieloletnią, popartą sukcesami karierą zawodową, podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i podpowie konkretne techniki poprawy skuteczności decyzji biznesowych. Zwróci uwagę na rozwój takich kompetencji jak efektywne organizowanie pracy poszczególnych działów hotelu, rekrutowania i motywowania pracowników, czy wprowadzania efektywnych standardów pracy.

SEMINARIUM POLECANE SZCZEGÓLNIE: właścicielom, dyrektorom generalnym

---------------

Akademia Hotelarza jest sekcją szkoleniową działającą z sukcesem już od ponad 15 lat przy najpopularniejszym magazynie branży hotelowej, miesięczniku Hotelarz.

W ramach Akademii Hotelarza organizowane są uznawane za najlepsze w branży eksperckie szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, dzięki którym uczestnicy doskonalą swoje kompetencje, wymieniają się wiedzą i poznają najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez hotele sieciowe i liderów rynku niezależnego.

Trenerami Akademii Hotelarza są tylko najlepsi krajowi fachowcy, liderzy swoich dziedzin, z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.

Wszystkie szkolenia prowadzone są według sprawdzonej formuły praktycy-praktykom, z ogromnym naciskiem na praktyczny aspekt i użyteczność przekazywanej wiedzy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “AH: Najlepsze szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli – plan na ll połowę roku

  1. Polecam również – http://akademiaempathy.pl/ Ogólnie jeśli szkolenia, to wyłącznie w sprawdzonych podmiotach, a nie przypadkowych firmach. I to jest słuszny kierunek. Dobre podejście to podstawa. A ogólnie – rozwój, nic innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *