…Zagroń Szczyrk po całkowitej modernizacji

Po zakończonej modernizacji Zagroń Szczyrk z 95 pokojami działa jako 3-gwiazdkowy hotel i udostępnia nowocześnie urządzone pokoje z balkonami oraz widokiem na szczyty Beskidu Śląskiego.

Perłą Zagronia mają być dwa dwupoziomowe apartamenty dobudowane na czwartej kondygnacji hotelu z panoramicznymi oknami. Dotychczasowa recepcja zmieniła swoje położenie i razem z lobby hotelowym zyskała nowy design. Powierzchnie ogólnodostępne, korytarze, pokoje i apartamenty mają teraz jednolity charakter. W hotelu dostępny jest duży basen, kompleks saun ze strefą relaksu i sala gimnastyczna. Najmłodsi mogą korzystać z sali zabaw oraz przestronnego placu zabaw, wyposażonego w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice i wiele innych atrakcji. Hotel posiada również zaplecze konferencyjne. – Zgodnie z naszymi zapowiedziami przeprowadziliśmy totalny remont ośrodka Zagroń w Szczyrku, który funkcjonuje już jako 3-gwiazdkowy hotel i tym samym dołączył do grona wypoczynkowych hoteli w Grupie PHH. Chcemy, aby nasza baza hotelowa funkcjonowała na jak najwyższym poziomie, by spełnić oczekiwania naszych gości. Tym bardziej cieszymy się, że z takim powodzeniem zrealizowaliśmy naszą inwestycję w Szczyrku, zgodnie z przyjętym przez nas planem działań i w granicach środków ujętych w biznesplanie, z których część pochodzi również z funduszy państwowych – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. Projekt modernizacji jest dziełem pracowni Mach Mach Architektura z Chełma.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *