Nowa dyrektor operacyjna w AC by Marriott Kraków

Grupa Hotelowa PI Apartamenty & Hotele, zarządzająca 300-pokojowym AC Hotel by Marriott Kraków, poszerzyła grono pracowników o nową dyrektor operacyjną oraz reservation & sales managera AC by Marriott.

Dyrektor operacyjną hotelu została Maria Zatoń, ostatnio dyrektor hotelu Qubus w Legnicy. Z branżą hotelarską związana jest od 18 lat. Karierę rozpoczęła w 2005 r. w hotelu Royal w Krakowie. W 2010 r. została specjalistką ds. sprzedaży MICE w Novotelu Kraków City West, a w 2011 r. przeszła do hotelu Maksymilian w sąsiedztwie krakowskiego Rynku, najpierw jako kierownik ds. hotelowych, a następnie awansowała na jego dyrektora. Od 2014 r. zarządzała 5-gwiazdkowym Bonerowski Palace przy Rynku. W 2015 r. związała się z siecią Qubus, najpierw jako zastępca dyrektora 195-pokojowego hotelu w Krakowie, a od 2019 r. jako dyrektor 219-pokojowego Qubusa Legnica. Reservation & sales managerem w AC Hotel by Marriott został Krzysztof Biadała związany z branżą od ponad 10 lat. Pierwsze doświadczenie zdobywał na Florydzie w Remington Hotels Hospitality Group. Po powrocie do Polski objął stanowisko housekeeping managera w Velaves we Władysławowie. Od 2012 r. był sales managerem w Mercure Gdynia Centrum, a w 2016 r. przeszedł do Sheratona Sopot na stanowisko group & convention sales managera. Pod koniec 2018 r. został dyrektorem sprzedaży w przygotowywanym do otwarcia obiekcie Gwiazda Morza Resort SPA & Sport we Władysławowie. Przez ostatnie półtora roku pełnił funkcję dyrektora departamentu inwestycji w firmie Rodzinne Inwestycje, zajmującej się „dostarczaniem produktów inwestycyjnych w postaci unikalnych gruntów o wysokim potencjale wzrostu wartości” na Warmii i Mazurach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *