W Karkonoszach planowany jest trzeci kompleks Tremonti   INWESTYCJE

Po otwartym w 2021 r. Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu i powstającym w Szklarskiej Porębie Tremonti Spa & Conference ogłoszono plany kolejnego obiektu pod tą marką – Tremonti Resort w Miłkowie koło Karpacza. Condo.pl, które zarządza obiektami Tremonti, rozpoczęło sprzedaż apartamentów i domów w tej inwestycji z podziałem zysków 70 proc. dla własciciela, 30 proc. dla operatora.

Resort powstać ma wokół budynku starej papierni, gdzie po rewitalizacji planowana jest autorska restauracja z menu inspirowanym kuchnią regionu. Kompleks – którego budowa jeszcze się nie rozpoczęła – zaoferuje apartamenty od 25 do 52 m kw. w kilku budynkach i domy o powierzchni od 72 do 150 m kw. W apartamentach znajdą się tarasy, a przy domach ogródki. Planowana jest też rozbudowana infrastruktura ze SPA & wellness, strefa basenów m.in. z dwoma basenami zewnętrznymi, przestrzenie konferencyjne na 700 osób, atrakcje dla najmłodszych z brodzikami i kids clubem. Cały kompleks realizowany ma być w kilku etapach. Zakłady papiernicze w tym miejscu powstały w 1892 r., a po 103 latach, w 1995 r. fabryka została zamknięta i od tego czasu popada w ruinę.

Inwestorem jest wrocławska firma Spectrum Development, która wcześniej otworzyła m.in. Tremonti Ski & Bike Resort, a w Karpaczu przygotowuje też kompleks, który działać ma pod accorowską marką Mövenpick. Z kolei na Mazurach nad Jeziorem Mikołajskim planuje kompleks hotelowy Vista Mikołajki Marina & Resort na działce o powierzchni ponad 32 hektarów z blisko 270 metrami linii brzegowej. W pierwszym etapie powstać ma 115 apartamentów w trzech budynkach, których budowa już się rozpoczęła. W drugim etapie powstać ma 37 domów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Karkonoszach planowany jest trzeci kompleks Tremonti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *