Kolejna inwestycja w Ustroniu Morskim – The One by Sun & Snow ze 109 apartamentami   INWESTYCJE

W Ustroniu Morskiem rozpoczęła się budowa kompleksu The One by Sun & Snow ze 109 apartamentami, basenem, sauną, jacuzzi wewnętrznym i zewnętrznym, siłownią, letnim barem oraz tarasem na dachu.

The One powstaje w pierwszej linii zabudowy od morza koło wejścia na plażę. Bryłę obiektu w kształcie litery U na całej długości otaczają balkony. Obiekt zaoferuje klimatyzowane apartamenty od 25 do 84 m kw., zielone atrium z zewnętrznym jacuzzi, przestrzenią leżakową i ścieżką biegnącą wśród fontann, a dla najmłodszych zewnętrzną przestrzeń zabaw. Na parterze znajdą się lokale usługowe oraz restauracja. Generalnym wykonawcą inwestycji zostało bydgoskie przedsiębiorstwo Lech.

W Ustroniu Morskim do końca roku zapowiadane jest otwarcie w pierwszej linii brzegowej kompleksu Baltic Jet ze 109 apartamentami w standardzie 5-gwiazdkowym i SPA & wellness ze strefą basenową. Zarządzać nim będzie Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele. Planowane są też kompleksy hotelowo-apartamentowe: Vela Hotel & Resort ze 125 pokojami i aneksami kuchennymi, którego otwarcie zapowiadane jest na połowę przyszłego roku (inwestorem jest firma Belmonte Development, która otworzyła już hotel w Krynicy-Morskiej), Bałtyk Sun z 362 pokojami w 5-gwiazdkowym hotelu i części apartamentowej (obecnie powstaje pierwszy etap ze 163 pokojami, który oddany do użytku ma zostać w połowie przyszłego roku) oraz Radisson Resort & Suites z 89 pokojami hotelowymi i 187 apartamentami serwisowanymi, zarządzany przez VHM Hotel Management (budowa jeszcze nie ruszyła).

.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *