B&B HOTEL zamiast ibis Styles w Tomaszowie Lubelskim   OTWARCIA

1 września do sieci B&B HOTELS do łączył obiekt w Tomaszowie Lubelskim z 50 pokojami, który po generalnym remoncie od 2020 r. działał pod marką ibis Styles. To czwarty nowy obiekt sieci w tym roku po Kielcach, Bytomiu i Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie działa w niej 14 hoteli z ponad 1,5 tys. pokoi, dzięki czemu B&B HOTELS awansowała do piętnastki największych sieci i grup hotelowych w Polsce.

Zlokalizowany w centrum Tomaszowa Lubelskiego obiekt rozpoczął działalność w 1988 r. jako hotel Laureat. W 2016 r. zmienił właściciela, którym stała się tomaszowska firma B4 Bartecki. Nowy inwestor postanowił przebudować obiekt i otworzyć w nim hotel pod międzynarodową marką, podpisując w tym samym roku umowę franczyzową z Accorem na markę ibis Styles. Prace ruszyły w 2018 r., a nowy hotel otwarty został w czerwcu 2020 r.

Wnętrza zaprojektowane przez pracownię Tremend, zgodnie z ideą marki ibis Styles miały swój motyw przewodni, którym stała natura okolicznej Puszczy Solskiej i krainy Roztocza. W wnętrzach pojawia się więc naturalne drewno, roślinność, pnie drzew, kamień i gama soczystych odcieni zieleni, błękitów oraz szarości przełamanych złotem, miedzią, rudościami i brązami. Projektanci urządzając zainspirowali się również zabytkami Roztocza: cerkwią w Hrebennem czy kościołem zwiastowania NMP i zaproponowali liczne drewniane elementy w wykończeniu recepcji i baru. Hotel oferuje restaurację, zielony taras oraz parking.

Sieć B&B Hotels w tym roku od czerwca powiększa się co miesiąc o nowy obiekt: w czerwcu w Kielcach ze 114 pokojami, w budynku po byłym ibisie, zamkniętym przez Orbis z końcem 2021 r., w lipcu sieć wydzierżawiła Prime Hotel Bytom z 91 pokojami, a w sierpniu były hotel Best Western w Piotrkowie Trybunalskim z 60 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *