KRAKÓW: Orbis rozpoczął budowę hotelu Tribe

Na działce przy ul. Worcella w Krakowie w sąsiedztwie Mercure Stare Miasto trwa budowa hotelu pod marką Tribe, którego wprowadzenie na rynek Orbis ogłosił jeszcze w 2019 r., ale pandemia przeszkodziła w rozpoczęciu budowy.

Trwają już prace przy fundamentach. Zakończenie budowy realizowanej przez krakowską firmę Sarvivo Budownictwo planowe jest na luty 2025 r. Hotel składać się będzie z sześciu kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Realizowany jest zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREE AM (systemem oceny budynków pod kątem ich wpływu na środowisko). Obecnie Orbis nie udziela informacji na temat tej inwestycji. Gdy ogłaszał ją w 2019 r., informował, że Tribe Kraków Stare Miasto zaoferuje 170 pokoi, restaurację, bar, kącik kawowy, centrum fitness i saunę, a inspiracją wystroju wnętrz projektowanych przez hiszpańską agencję Stone Desings miała być sztuka, kino i serial „Twin Peaks” oraz wpływ artystyczny fotografa Williama Egglestona i malarza Edwarda Hoppera.

Tribe to lifestyle'owa marka z segmentu midscale stworzona przez Accor w 2019 r., która ma być odpowiedzią na oczekiwania gości szukających dobrej jakości usług hotelowych w przystępnej cenie. Doświadczenie marki Tribe opierać się ma na takich elementach jak: smart design – części wspólne i projektowane tak, aby tworzyć wrażenie większej przestrzeni; artystyczna kolekcja – poszczególne elementy wyposażenia projektowane przez znanych designerów; usługa skoncentrowana na rzeczach podstawowych – w pokojach goście znajdą np. miejsce na bagaż pod łóżkiem, telewizory Smart TV, ekspresy Nespresso.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *