Nowe wnętrza Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, przeszedł modernizację przestrzeni wspólnych, lobby, restauracji i baru. Głównym celem było stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni wpisującej się w DNA marki Golden Tulip.

Inwestor, chcąc zoptymalizować sposób wykorzystania hotelowej przestrzeni, zdecydował się na nadanie jej zupełnie nowego oblicza. – Jesteśmy na rynku już 10 lat i od zawsze komfort wypoczynku naszych gości był dla nas najważniejszy, dlatego chcemy się rozwijać i udoskonalać nasze wnętrza. Modernizacja naszych przestrzeni wspólnych miała przede wszystkim na celu zmianę układu przestrzeni obiektu, tak aby nasi goście mogli w pełni ją wykorzystać przy jednoczesnym zachowaniu swobody i harmonii – mówi Anna Rychłowska, zastępca dyrektora Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Projekt powstał przy współpracy pracowni R-Design i BOMA Architektura, a za jego realizację odpowiedzialna była firma Serwis Andrzej Łęgowski. Celem była zmiana układu funkcjonalno-przestrzennego w recepcji, lobby, restauracji i barze. Zmianie uległa również kolorystyka wnętrz,. – Przeniesienie baru do lobby obiektu uczyniło to miejsce bardziej dostępnym i zapewniło gościom łatwiejszy dostęp do napojów i przekąsek w czasie spotkań towarzyskich lub oczekiwania na zameldowanie. W miejscu, gdzie wcześniej mieścił się bar, teraz znalazły się przytulne stoliki restauracyjne, tworzące bardziej kameralne i intymne miejsce do spożywania posiłków – opisuje Andrzej Łęgowski, a Marcin Runowiecki z pracowni R-Design uzupełnia: – Ciepłe odcienie bieli symbolizują czystość i nowoczesność, granat dodaje głębi i luksusu, podczas gdy żółty wnosi energię i radość. Kombinacja tych kolorów tworzy harmonijną atmosferę, która sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. Pojawiły się również motywy roślinne utrzymane w klimacie boho. Grafiki z roślinnymi wzorami doskonale współgrają z kolorami, wprowadzając do przestrzeni nutkę dzikości. Z koncepcją całego projektu współgrają również podłogi w kolorze naturalnego dębu. W nowej aranżacji pojawiły się także ratanowe lampy, będące dodatkowym elementem, który nawiązuje do nadmorskiego charakteru wnętrz. Wykonanie zabudowy meblowej główny wykonawca powierzył warszawskiej spółce Trust Us, specjalizującej się w wykańczaniu wnętrz obiektów komercyjnych. Golden Tulip Międzyzdroje Residence zlokalizowany jest tuż przy plaży, w otoczeniu parku Wolińskiego. Obiekt oferuje 110 apartamentów z aneksami kuchennymi, dwie sale konferencyjne, restaurację, bar, duży podziemny parking oraz strefę wypoczynku, obejmującą basen, sauny suchą i parową oraz jacuzzi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *