Dużo zmian personalnych w sieci Dobry Hotel

Sieć Dobry Hotel wraz z rozwojem swojego portfolio, które obejmuje już ponad 20 hoteli i obiektów hotelowych, w tym siedem w Krakowie, przeprowadziła kilka zmian personalnych, awansując swoich managerów.

Mariusz Domanus, zarządzający ostatnio 5-gwiazdkowym hotelem Unicus Palace w Krakowie, został dyrektorem operacyjnym regionu Południe, obejmującego 10 obiektów grupy – w Krakowie, Zakopanem i we Wrocławiu. Przed dołączeniem w ub.r. do Dobrego Hotelu przez pięć lat był dyrektorem krakowskiego Metropolitan Boutique Hotel, a wcześniej hotelu Prezydent w Krynicy-Zdroju.

Dyrektorem hoteli Unicus Palace, który w lipcu rozpoczął działalność pod marką Wyndham Grand, i Unicus został Bartosz Matanyj, związany z siecią Dobry Hotel od dwóch lat jako dyrektor generalny Aquarion Familiy & Friends Zakopane. Wcześniej był m.in. room division managerem w Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem i DoubleTree by Hilton Kraków oraz zastępcą dyrektora generalnego Qubusa Kraków. W Aquarion Familiy & Friends Zakopane dyrektorem została Joanna Nowak-Wojtanowska, dotychczas zastępca dyrektora tego hotelu. A zastępcą Bartosza Matanyja w Wyndham Grand i Unicus został Mateusz Knap, związany z krakowskimi obiektami Dobrego Hotelu od sześciu lat, ostatnio jako front office manager w Unicus Palace. Z kolei dyrektorem generalnym Hyatt Place Kraków, który od marca dzierżawiony jest przez Dobry Hotel, został Jeroen Silkens, wcześniej operations manager tego hotelu, a poprzednio związany z Verte, Autograph Collection Warszawa i Moxy Warszawa Praga, dzierżawionym przez Dobry Hotel od 2021 r. Jego zastępcą w Hyatt Place został Marcin Mazur, wcześniej kierujący H15 Hotel Francuski i Unicus. W H15 Francuskim i nowo otwartym obiekcie N.33 Premium Apartments dyrektorem został Paweł Marzec, poprzednio zastępca dyrektora Francuskiego i Unicus. Natomiast dyrektorem niedawno wydzierżawionego hotelu Haffner w Sopocie został Adrian Chyliński, od dwóch lat cluster general manager sopockich obiektów Dobrego Hotelu – Villi Sedan i Aqua, związany z tą siecią od dziewięciu lat.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *