Hotelarz Roku 2023 – ZAMYKAMY ZGŁOSZENIA   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Jeszcze tylko do 22 września możesz nominować siebie, lub swoich kandydatów do tytułu „Hotelarza Roku 2023”. Laureatów w poszczególnych kategoriach wyłoni Kapituła składająca się z ekspertów hotelarskich z różnych dziedzin, oraz laureatów poprzednich edycji, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wieczornej Gali towarzyszącej Forum Hotel Trends Poland&CEE, 16 października w hotelu Regent w Warszawie.

Statuetki Laureatów ubiegłorocznej edycji konkursu

ZGŁOŚ SWOJEGO KANDYDATA>>

Celem konkursu jest promowanie najlepszych managerów hoteli, których nie brakuje na polskim rynku, a kryteria oceny, jakimi kieruje się kapituła, to m.in. osiągnięcia zawodowe w ostatnim roku, zrealizowane projekty, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, wkład w budowę pozycji konkurencyjnej hotelu na rynku, solidność zawodowa i etyka, a także zaangażowanie na rzecz środowiska hotelarskiego. Do konkursu można zgłaszać się osobiście lub być nominowanym przez stronę trzecią.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu

Laureatów konkursu poznamy już 16 października, podczas Gali towarzyszącej Hotel Trends Poland&CEE, największemu wydarzeniu dla Top Managementu i właścicieli hoteli w Polsce.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W WYDARZENIU>>

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 02, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *