Krzysztof Gonciarek: Hotel Trends, to tutaj spotka się branża   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Szanowni Państwo!

Już za niespełna trzy tygodnie, 16 października w hotelu Regent odbędzie się kolejna edycja Forum Hotel Trends Poland&CEE (HT). To elitarne wydarzenie tradycyjnie już zgromadzi niemal wszystkich decydentów rynku hotelowego z Polski w jednym miejscu.

Swój udział w Forum potwierdziło już ponad 250 uczestników w tym właściciele, prezesi i Top Managerowie reprezentujący 22 spośród 30 największych sieci i grup hotelarskich działających na polskim rynku, których łączna wartość to kilka miliardów złotych. Obecność tutaj to nieoceniona możliwość zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie.

Nieprzypadkowo to właśnie podczas Hotel Trends ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej. Tak też będzie w tym roku.

Hotel Trends to jednak nie tylko skuteczna platforma do rozwinięcia biznesu. To także inspirujące panele dyskusyjne toczone w gronie liderów opinii z Polski i całej Europy. Tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia to „Hotelarstwo – rynek odporny na wstrząsy”, dlatego dyskusje koncentrować będą się wokół optymalnych rozwiązań dla biznesu hotelowego, najmu krótkoterminowego, rynku konferencyjnego, tworzenia nowoczesnych hoteli i kosztów prowadzenia działalności. Podsumowanie sezonu letniego i omówienie perspektyw na kolejne miesiące przedstawi Jakub Klimczak z STR, natomiast Mateusz Walewski, główny ekonomista banku BGK omówi wątek inflacji i jej wpływu na gospodarkę i rynek hotelarski. Wieczorem zaś, podczas wyjątkowej networkingowej Gali, wyłonimy Laureatów tegorocznego konkursu na „Hotelarzy Roku” do którego zgłosiła się rekordowa liczba kandydatów.

Dlatego mam nadzieję, że w tym roku w gronie uczestników nie zabraknie także Państwa.

Zgłoszenia udziału stacjonarnego lub online wciąż można dokonać TUTAJ>>, a także telefonicznie pod numerem 509 416 935

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia w Warszawie!

Krzysztof Gonciarek

Wydawca „Hotelarza”, organizator Forum Hotel Trends Poland&CEE


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *