10-lecie Hampton by Hilton Warsaw Airport

28 września swoje 10. urodziny świętował Hampton by Hilton Warsaw Airport, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Z jego usług hotelowych przez ostatnie 10 lat skorzystało blisko 435 tysięcy osób. Z tej okazji obiekt przygotował wieczór pełen atrakcji, na który przybyli stali klienci oraz zaprzyjaźnieni goście.  

W uroczystości wzięli udział partnerzy biznesowi, przedstawiciele firm współpracujących z hotelem oraz goście hotelowi. Wśród atrakcji wieczoru były m. in. występ saksofonisty, możliwość skorzystania z foto budki 360 oraz pokaz barmański. Gościom czas urozmaicał również iluzjonista. Szef kuchni, Mateusz Wojtkowski, wraz z zespołem przygotował dla gości m.in. lody tajskie i gofry z bogatymi dodatkami. Nie zabrakło również urodzinowego tortu.

– Cieszę się, że możemy świętować ten dzień w tak wspaniałym gronie. To święto nasze, naszych partnerów, ale przede wszystkim naszych gości. Przez te 10 lat gościliśmy blisko 435 tysięcy gości. Nie byłoby to możliwe bez zgranego, profesjonalnego i uśmiechniętego zespołu, któremu z tego miejsca bardzo dziękuję za codzienną i ciężką pracę. Z okazji naszych urodzin, życzę nam kolejnych, rekordowych wyników i samych zadowolonych gości –podsumował jubileusz hotelu Matthieu Carrour, dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Hampton by Hilton Warsaw Airport otwarty w 2013 roku w pobliżu Lotniska Chopina oferuje 116 pokoi, bar i restaurację, salę fitness, salę konferencyjną, jak również strefę workzone z naturalnym światłem. Hotel posiada również parking dla gości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *