Patrycja Wojtas rooms division managerem w AC Hotel by Marriott Wrocław   PERSONALIA

Patrycja Wojtas, związana z hotelem AC by Marriott Wrocław od 2017 r., awansowała na nowo stworzone stanowisko rooms division managera.

Zaczynała zaraz po otwarciu hotelu na stanowisku recepcjonistki. Planowała zostać tylko kilka miesięcy w okresie studiów, a w AC by Marriott Wrocław pracuje już ponad pięć lat. – Od samego początku bardzo wyróżniała się na tle pracowników poprzez swoje zaangażowanie, personalne podejście do gości, pracowitość. Ten talent musiał się rozwijać, więc stworzyłam stanowisko guest relations, żeby wykorzystać potencjał Patrycji w budowaniu relacji z gośćmi, bo zawsze była wizytówką naszego hotelu – tłumaczy Anna Jeton-Szotek, dyrektor generalna AC by Marriott Wrocław.

Kolejnym krokiem był awans na stanowisko kierownika recepcji, na którym rozwijała się i szkoliła zdolności managerskie. – Po blisko dwóch latach na tym stanowisku uznałam, że jest już gotowa na kolejne wyzwania. Potrzebowałam wzmocnić komunikację pomiędzy recepcją a służbą pięter i zmieniłam strukturę w organizacji, Patrycja od 1 października objęła stanowisko rooms division managera. Wierzę, że świetnie sobie poradzi i będzie to kolejna wartość w tworzeniu pięknych wspomnień naszych gości – mówi Anna Jeton-Szotek.

Patrycja Wojtas jest absolwentką komunikacji i budowania wizerunku marki na Uniwersytecie Wrocławskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *