Od nowego roku 15 proc. podwyżki dla pracowników Grupy PHH

Whotelu Regent w Warszawie 11-12 września odbyło się pierwsze spotkanie całej kadry kierowniczej Grupy PHH, w którym uczestniczyło ponad 100 osób. Podczas spotkania omawiano najważniejsze zadania stające przed hotelami i obiektami grupy oraz kierunki rozwoju na przyszły rok.

Zapowiedziano również 15-procentowe podwyżki dla pracowników od stycznia 2024 r. Spotkanie zostało zorganizowane w formie dwudniowych warsztatów, podczas których wykorzystano wiedzę i doświadczenie długoletnich pracowników PHH. W szkoleniu uczestniczyli prezesi oraz dyrektorzy obiektów ze wszystkich dziesięciu spółek należących do Grupy Kapitałowej PHH: Polskiego Holdingu Hotelowego, PHH Hotele, Gliwickiej Agencji Turystycznej, Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych, Przedsiębiorstwa Usługowego Holtur, Interferii, Interferii Medical SPA, sieci Geovita i Elbest i Regent Warsaw Hotel. Zaprezentowane zostały również założenia budżetowe dla hoteli na 2024 r. – Ludzie to największa wartość naszej firmy. Dobre wyniki to nasza wspólna praca i nie byłoby ich, gdyby nie zaangażowanie każdego pracownika z osobna. Dlatego chciałbym podziękować każdemu za trud i poświęcenie, ponieważ to dzięki nim tworzymy największą grupę hotelową w kraju z polskim kapitałem – powiedział prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu. – W Grupie PHH dbamy o swoich pracowników i o to, żeby ich wynagrodzenia były na jak najwyższym poziomie. Dlatego od nowego roku planujemy podwyżki o 15 proc. dla pracowników w całej naszej grupie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *