Dyrektor operacyjna Holiday Inn Resort Szklarska Poręba

Ewa Siuda, ostatnio dyrektor sprzedaży w Holiday Inn Gdańsk, została dyrektor operacyjną Holiday Inn Resort w Szklarskiej Porębie, którego otwarcie zapowiadane jest do końca roku. Z hotelarstwem związana jest od blisko 20 lat.

Zaczynała w hotelu Wodnik w Łebie. Od 2010 r. pracowała w gdańskim hotelu sieci Scandic jako reservations & conference manager. W 2017 r. przeszła do nowo otwartego Craft Beer Central Hotel w Gdańsku na stanowisko dyrektora sprzedaży, a na początku 2019 r. została sales managerem w przygotowywanym do otwarcia hotelu Radisson na Wyspie Spichrzów. Przez ostatnie trzy lata pracowała w Holiday Inn Gdańsk City Center najpierw jako business development manager, a następnie dyrektor sprzedaży. Holiday Inn Resort będzie częścią kompleksu Happy Valley. W pierwszym etapie otwarty zostanie hotel z 87 pokojami oraz 70 apartamentów, a w drugim voco Resort ze 110 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *