Hotel Arłamów organizuje Arłamów Business Challenge 2023: Magia Eventów w Dobie Sztucznej Inteligencji

Hotel Arłamów organizuje V edycję swojej flagowej imprezy dla biznesu Arłamów Business Challenge 2023, która odbędzie się w 5-7 listopada. Pod hasłem „Magia Eventów w Dobie Sztucznej Inteligencji” tegoroczna edycja skupia się na wpływie sztucznej inteligencji na branżę MICE oraz na magii wydarzeń, która nie zna algorytmów.

W trakcie Arłamów Business Challenge 2023 pokazane zostaną praktyczne przykłady wykorzystania sztucznej inteligencji w branży eventowej, zaprezentowane nowoczesne narzędzia ułatwiające planowanie i zarządzanie eventami, omówione trendy i przyszłość branży MICE w kontekście nowych technologii, odbędą się też interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów. Nie zabraknie również bogatego programu atrakcji oraz wieczornego koncertu i imprezy integracyjnej.

– Arłamów Business Challenge 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które będzie kamieniem milowym w świecie eventów. Naszym celem jest zainspirowanie uczestników do wykorzystania potencjału sztucznej inteligencji w tworzeniu wydarzeń, które zostaną na długo w pamięci uczestników– podkreśla Marta Masłowska, dyrektor sprzedaży i konferencji Hotelu Arłamów.

Arłamów Business Challenge 2023 to okazja do spotkania ekspertów z różnych dziedzin biznesu, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami.  Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.:  Michał Kanarkiewicz (Strategie Szachowych Mistrzów w Biznesie),  Tomasz Graszewicz (AI Wizards), Miłosz Gawecki i Wiktor Gaweł (Yepp AI), dr Maciej Chrzanowski (wykładowca, Politechnika Rzeszowska, Akademia Leona Koźmińskiego), Jarosław Królewski (prezes SYNERISE i Wisły Kraków), Karol Borkowski (Volvo Car),  Piotr Obidziński (prezes Rakowa Częstochowa) oraz Łukasz Szoka i Mateusz Kurlit (Berrylife). Gościem specjalnym będzie sędzia piłkarski Szymon Marciniak.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *