Jakub Bilik, B&B: Długofalowo myślimy o 100 hotelach w Polsce   "HOTELARZ"

Do 2025 r. zamierzamy osiągnąć poziom co najmniej 20 hoteli w Polsce. Strategicznie zmierzamy do przekroczenia liczby 50 obiektów w średnim horyzoncie czasowym, a długofalowo myślimy o 100 hotelach - mówi w najnowszym "Hotelarzu" Jakub Bilik, prezes i dyrektor zarządzający B&B HOTELS Polska.

-Nasz polski oddział ma aspiracje, aby stać się liderem w segmencie hoteli value-for-money w długim okresie. Chcemy znacznie przyspieszyć rozwój i wyraźniej zaznaczyć naszą obecność w Polsce. Na mapie Europy planujemy stać się kolejnym dużym rynkiem dla grupy, jak Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania. Tak ambitne plany wymagały rewizji i dostosowania dotychczasowej strategii do nowych wyzwań - dodaje szef B&B.

Francuska sieć ma ambitne plany ekspansji w Polsce. -W 2023 r. otworzyliśmy już cztery hotele, co powiększyło naszą sieć o 40 proc. w stosunku do 2022 r. W maju otworzyliśmy nowy B&B HOTEL w Kielcach, w lipcu w Bytomiu, w sierpniu w Piotrkowie Trybunalskim, a 1 września w Tomaszowie Lubelskim. Na kolejne dwa lata mamy już zabezpieczonych kilka kolejnych lokalizacji i do 2025 r. zamierzamy osiągnąć poziom co najmniej 20 hoteli w Polsce. Strategicznie zmierzamy do przekroczenia liczby 50 obiektów marki w średnim horyzoncie czasowym, a długofalowo myślimy o 100 hotelach na mapie Polski - wyjaśnia Bilik.

Więcej o rozwoju sieci B&B w najnowszym "Hotelarzu"


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *