Qubus Katowice otwiera się 1 grudnia, ruszyła sprzedaż pokoi   INWESTYCJE

1 grudnia do nowego Qubus Hotelu Katowice zawitają pierwsi goście hotelowi. Sieć właśnie otworzyła sprzedaż pokoi w nowo wybudowanym, 4-gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w centrum miasta. To pierwszy nowy Qubus od 2011 r.

Do dyspozycji gości oddanych zostanie 97 pokoi i apartament, restauracja z tarasem mieszcząca do 50 osób, dwie kameralne sale konferencyjne oraz sauna i siłownia. Oficjalne otwarcie hotelu połączone z bankietem dla kontrahentów będzie miało miejsce 30 listopada. – Prace budowlane dobiegają końca, w tej chwili odbieramy już kolejne pokoje na krańcowych piętrach i skupiamy się na elementach aranżacyjnych. To pozwala nam na 100 proc. potwierdzić otwarcie Qubus Hotel Katowice już od 1 grudnia – mówi dyrektor hotelu, Szymon Przydworski. – Bardzo cieszymy się, że wróciliśmy do Katowic, a projekt udało nam się zrealizować na czas. Widząc efekt końcowy wiemy, że udało nam się odwzorować całkowicie naszą wizję tego miejsca. Jest przytulnie, nowocześnie i wygodnie. Wszystkie materiały, na które się zdecydowaliśmy, czyli drewno, wełna, beton strukturalny, szkło wspaniale się ze sobą komponują tworząc naprawdę niezwykłe wnętrza.

Budowa hotelu ruszyła w 2019 r. i został wstrzymana po wybuchu pandemii po zrealizowaniu parkingu podziemnego i poziomu 0. Wznowiono ją jesienią ub.r. i zrealizowano w ekspresowym tempie. To 12 obiekt sieci Qubus Hotel, a ostatni z dotychczasowych otwarty został w 2011 w Bielsku-Białej. Do 2016 r. Qubus działał też w Katowicach w najwyższym biurowcu w mieście – Altus, ale po zmiania właściciela i zakończeniu umowy dzierżawy, wprowadzono tam markę Courtyard by Marriott.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *