Bokserski wieczór w Nosalowym Dworze

Hotel Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem już po raz 6 będzie gospodarzem gali Boksu Zawodowego grupy promotorskiej Knockout Promotions. 4 listopada odbędzie się tam gala w stylu Las Vegas, czyli bokserskie emocje połączone z wykwintną kolacją.

W walce wieczoru aktualny mistrz Europy w boksie zawodowym oraz challenger do pasa Mistrza Świata, Michał Cieślak, stanie do obrony tytułu zawodowego czempiona Starego Kontynentu. Jego przeciwnikiem będzie niezwykle popularny na Wyspach Brytyjskich, potężnie bijący Irlandczyk, Tommy McCarthy.

W kolejnych walkach zawodowe pojedynki stoczą m.in. dwukrotny mistrz świata, Krzysztof Diablo Włodarczyk (63-4-1, 43 KO), Kamil Szeremeta (24-2-1, 8 KO) oraz Jan Czerklewicz (11-1, 3KO).

Gala w Nosalowym Dworze to także elegancka kolacja specjalnie przygotowana przez szefa kuchni oraz występ gwiazd estrady – w tym roku będzie to Kamil Bednarek.

Transmisja z gali w odbędzie się w TVP Sport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *