Magazyn „Dreams” już dostępny w hotelach

Goście najlepszych hoteli w Polsce otrzymali nowe czasopismo - ukazały się pierwsze numery ekskluzywnego miesięcznika lifestylowego „Dreams”.


Od kwietnia 2011 r. pismo dystrybuowane jest w trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach na terenie całego kraju, zarówno sieciowych, jak i indywidualnych. Goście otrzymują je w pokojach, bądź mogą zapoznać się z nim w ogólnodostępnych hotelowych wnętrzach – w foyer, restauracji czy recepcji.

- Hotel to symbol luksusu, bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Magazyn hotelowy „Dreams” to dopełnienie wysokiego poziomu oferty takich placówek – mówi Ewa Maciejewska, redaktor naczelna magazynu.

Wydawany w formacie A4 magazyn liczy 100 stron. Nakład wynosi 15 000 egzemplarzy. Wśród działów tematycznych pisma znajdują się m.in. serwis kulturalny, kariera i biznes, podróże, moda i motoryzacja. Pismo jest dwujęzyczne – wszystkie artykuły publikowane są w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Wydawcą „Dreams” jest firma Proofmedia, specjalizująca się w profesjonalnej prasie branżowej - Największym atutem magazynu jest starannie wyselekcjonowana grupa docelowa – goście luksusowych hoteli. Dzięki temu możemy kierować nasza ofertę reklamową do marek kojarzonych z szeroko rozumianym segmentem dóbr luksusowych – mówi Marta Gajowniczek, odpowiedzialna za reklamę w wydawnictwie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *