Wystawa prac Moniki Cichoń w Hotelu The Granary

Niesamowite wnętrza XVI-wiecznego spichlerza stały się tłem dla ciekawych prac młodej, wrocławskiej artystki Moniki Cichoń. Wszystko za sprawą zorganizowanej tam wystawy. Od piątku możecie ją podziwiać w pięciogwiazdkowym The Granary. 


Przez najbliższe tygodnie można wybrać się na Menniczą, by obejrzeć niecodzienną wystawę. Doskonałe prace młodej Wrocławianki, zaskarbią sobie niejedno serce. Monika Cichoń ma na swoim koncie kilkadziesiąt wystaw, w różnych częściach Europy. Uprawia rysunek, ilustrację, grafikę, malarstwo, zajmuje się również książką autorską.
Hotel The Granary po raz kolejny udostępnia swoje urokliwe wnętrza sztuce. Pierwsza wystawa odbyła się w październiku. Swoje prace wystawiali tu wielcy wrocławscy i krakowscy artyści - Hrisulidis, Chodurski, Buczak i Micek. Nazwiska, których nie trzeba przedstawiać. - Dzięki niesamowitym możliwościom architektonicznym naszego Hotelu, Wrocławianie mogą doświadczać synergii sztuk, w jednym miejscu. Hotel The Granary, to miejsce z duszą, dlatego chętnie organizujemy wystawy ciekawym artystom - mówi Karolina Kocyłowska, dyrektor Hotelu The Granary.


Jest to nowa na rynku inicjatywa Hotelu, który chce w otoczeniu pięknej architektury promować sztukę. – Jesteśmy otwarci na młodych artystów, na ludzi z pasją, który szukają niebanalnego miejsca, by wyrazić siebie – dodaje Karolina Kocyłowska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *