Instytut SPA hotelu Amax trzeci w Polsce

Instytut SPA hotelu Amax w Mikołajkach zajął trzecie miejsce w konkursie „Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej i SPA w Polsce” organizowanym przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia – ESTETYKA, wydawcę magazynu „Gabi.net”. Obiekt został wyróżniony w kategorii „SPA w plenerze”. Celem organizowanego rokrocznie plebiscytu było wyłonienie najlepszego ośrodka odnowy biologicznej i SPA w naszym kraju oraz promocja zdrowego stylu życia przez propagowanie rozwoju nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych placówek tego typu.


Instytut SPA hotelu Amax przeszedł na początku 2011 roku gruntowną modernizację i rozszerzył dotychczasową ofertę o szereg autorskich zabiegów, np. bazujących na mazurskim miodzie
i żurawinach. Odświeżeniu uległ także wystrój Instytutu. Oparto go na kolorach ziemi
i wzbogacono elementami dekoracyjnymi z litego drewna oraz naturalnych kamieni, co ma sprzyjać wyciszeniu i relaksowi gości.

Wszystkie zmiany wprowadzone w ośrodku podyktowane zostały światowymi trendami. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na wykorzystywanie w zabiegach naturalnych składników i tworzenie warunków do relaksu, odchodząc od zabiegów medycyny estetycznej.

***

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *