Nowoczesne korty tenisowe i mini golf w Białowieży

      Nie tylko wspaniałe otoczenie, świeże powietrze, cisza i spokój będą teraz przyciągały rzesze turystów do Białowieży. Zgodnie z założeniami w dniu 20 maja 2011 roku został oddany do użytku kompleks sportowy przy Best Western Hotelu Żubrówka****.
   

     Wszyscy Goście odwiedzający stolicę Białowieskiego Parku Narodowego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zainteresowani aktywnym spędzaniem czasu mają już możliwość korzystania z dwóch profesjonalnych kortów tenisowych, gry w mini golfa, siatkówkę plażową, a także opalania się na plaży i zabaw z dziećmi na placu zabaw.


   Ważna informacja dla „wtajemniczonych” – korty tenisowe zostały wykonane w technologii nawierzchni CONIPUR® TENIS FORCE (nawierzchnia, na której rozgrywany jest turniej Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie) posiadającej identyczne właściwości gry, jak na korcie ceglastym, znakomicie przepuszczającej wodę i nadającej się do gry zaraz po opadzie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *