Geovita Dąbki zmieni się w Best Western Plus

Nadmorski obiekt Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach koło Darłowa (woj. zachodniopomorskie), należący do Grupy PHH, wejdzie pod markę Best Western Plus. Remont tego 90-pokojowego obiektu ma zakończyć się w 2026 r.

Położona 100 m od morza Geovita Dąbki posiada m.in. basen ze zjeżdżalnią zewnętrzną, Morski Instytut Spa & Wellness, zakład przyrodoleczniczy, dwie sale konferencyjne łącznie na 120 osób, salę restauracyjną na 135 miejsc, kawiarnię, kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki i badmintona oraz plac zabaw.

– Dąbki to popularna miejscowość turystyczna. Aby wykorzystać potencjał tej lokalizacji, postanowiliśmy stworzyć nowy produkt na lokalnym rynku. Wybór współpracy z siecią Best Western to kolejny krok, zgodny ze strategią rozwoju Grupy Kapitałowej PHH – tłumaczy Jacek Szymanowicz, prezes sieci Geovita z dziesięcioma obiektami, która weszła do grupy PHH w ub.r. – Wnikliwa analiza rynku, oferty Best Western oraz dotychczasowe doświadczenia z współpracy z franczyzodawcą wskazują, że marka Best Western Plus doskonale pasuje do obiektu Geovita Dąbki.

Pod markę Best Western w 2016 r. wprowadzony został hotel Jurata, w 2021 r. pod markę Best Western Plus hotel Kopernik w Olsztynie, należące do grupy PHH, a jeszcze w tym roku po generalnym remoncie działał pod nią będzie dotychczasowy hotel Hetman w Rzeszowie (z kolei w Łodzi pod markę Aiden by Best Western wejdzie hotel Reymont, również należący do grupy PHH). – PHH jest wieloletnim partnerem BWH Hotels i z dumą witamy Geovita Dąbki w naszej sieci. Po remoncie w 2026 r. z pewnością będzie to fantastyczny hotel Best Western Plus z 90 pokojami i zapleczem odnowy biologicznej – powiedział Wytze van den Berg, wiceprezes ds. operacji międzynarodowych w regionie EMEA w BWH Hotels. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *