Tak będą wyglądały pokoje hotelu Holiday Inn Express w Lublin

Hotel Huzar w Lublinie, wchodzący w skład Grupy PHH, przedstawił pokój wzorcowy. Docelowo hotel ze 150 pokojami będzie działał pod marką Holiday Inn Express, należącą do sieci IHG Hotels & Resorts. Zakończenie modernizacji planowane jest do końca przyszłego roku.

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu modernizacji hotelu odpowiedzialna jest pracownia KM Rubaszkiewicz. Projekt pokoju jest oparty na szczegółowych wytycznych marki, które zawierają się w kolorystyce, materiałach oraz meblach.

Zamysłem jest ujednolicenie pokoi niezależnie od miejsca na świecie, tak aby każdy gość automatycznie utożsamiał je z marką. Zgodnie ze wskazówkami w projekcie przeważają kolory białe i szare, które mają tworzyć poczucie przestronności i relaksu. Uzupełnieniem, tworzącym głębię oraz kontrast dla jasnych barw, jest kolor granatowy oraz drewniane dodatki i elementy wykończeniowe.

W pokoju dominują materiały o gładkim wykończeniu, a jedyny wzór pojawia się na wykładzinie dywanowej i zaprojektowany został indywidualnie dla hotelu, wyróżniając go wśród innych obiektów tej marki. – Pracowaliśmy nad każdym detalem, chcąc stworzyć przestronne, nowoczesne pokoje, które zapewnią naszym gościom spokój i relaks podczas pobytu. Do dyspozycji zostanie oddanych 150 nowoczesnych pokoi, trzy w pełni multimedialne sale konferencyjne, elegancka restauracja oraz przestronny parking – mówi Aneta Wodyk, prezes spółki PHH Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *