Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie z Platinum Adults

Od 1 listopada jako Platinum Adults przeznaczony dla gości 12+ rozpoczyna działalność dotychczasowy hotel Bossa Nova w Szklarskiej Porębie z 23 pokojami w zabytkowym budynku i 32 apartamentami w nowej części, otwartej w tym roku. Platinum Adults będzie wyodbrębnioną częścią 5-gwiazdkowego Platinum Mountain Hotel & SPA, należącego do sieci Górskie Resorty.

Bossa Nova składała się z 4-gwiazdkowego Bossa Nova Silence & Boutique Hotelu w budynku z początku XX wieku oraz Bossa Nova Apartments w nowym budynku z apartamentami wyposażonymi m.in. w sauny i aneksy kuchenne. W części hotelowej funkcjonuje obecnie włoska restauracja Albero, oferująca kuchnię śródziemnomorską, ale trwają prace nad nowym konceptem restauracji, która otworzy się dla gości pod koniec roku. Oferuje też salę konferencyjną o powierzchni 85 m kw. W planach Platinum Adults jest stworzenie gabinetów SPA z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.

– Tworząc od lat #PlatynoweChwile dla naszych gości, dokładamy starań, aby Platinum Mountain Hotel & SPA był wyjątkowo familijnym miejscem, pełnym ciekawych atrakcji dla rodzin i dzieci. Pragniemy w dalszym ciągu rozwijać naszą ideę, tym razem jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dorosłych gości, dla których wypoczynek oznacza pewną oazę zadbania o swoje potrzeby w kameralnej atmosferze – tłumaczy Karol Brześkiewicz, dyrektor generalny Platinum Mountain Hotel & SPA. – Tym samym pragniemy stworzyć ekskluzywne #PlatynoweChwile i holistyczną ofertę wypoczynku dla gości dorosłych oparte o uczucie wewnętrznego wyciszenia, relaksu i odprężenia. Stało się to punktem wyjścia do stworzenia konceptu Platinum Adults. Działający od 2019 r. kompleks Platinum składa się z 5-gwiazdkowego Platinum Mountain Hotel & SPA, który oferuje 147 pokoi oraz Platinum Apartments z 330 apartamentami w 11 budynkach. Bossa Nova znjduje się naprzeciwko kompleksu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *