Awanse w Louvre Hotels Group   PERSONALIA

François Delattre, wcześniej m.in. odpowiadający w sieci Louvre Hotels Group za rynek polski, a ostatnio Director of Operations Europe, awansował na stanowisko Vice President International Operations Europe sieci. Emila Gajda awansowała na dyrektor sprzedaży trzymarkowego kompleksu Louvre Hotels Group w Warszawie, a Adam Romanowski na managera hotelu Première Classe w tym kompleksie.

François Delattre jest związany z Louvre Hotels Group od ponad 16 lat. Swoją karierę rozpoczął w paryskiej centrali sieci, a następnie pracował poza Francją jako osoba odpowiedzialna za integrację i nowe otwarcia hoteli działających pod markami LHG na całym świecie, w tym w Maroku, Brazylii oraz w Indiach. W 2019 r. przejął nadzór operacyjny nad rynkiem polskim i niemieckim jako Director Integration Management. W 2021 r. objął stanowisko Director Of Operations – Europe. Teraz jako Vice President International Operations Europe jest odpowiedzialny za pozycjonowanie strategiczne i optymalizację działalności hoteli Louvre Hotels Group (własnościowych, dzierżawionych i zarządzanych) w Polsce, Niemczech i Austrii oraz w Anglii, krajach Beneluksu, Hiszpanii i Włoszech.

– Jestem przekonany, że doświadczenie, które zdobyłem, nadzorując operacyjne nasze obiekty w Polsce, Niemczech i Austrii, uda się przełożyć na pracę z hotelami w nowych regionach. Wiem, że i tutaj mogę liczyć na zaangażowanie pasjonatów hotelarstwa z krwi i kości, którzy współtworzą wszystkie zespoły Louvre Hotels Group w Europie – mówi François Delattre.

Emila Gajda związama jest z Louvre Hotels Groupod 2005 r. Zaczynała jako recepcjonistka w ówczesnym hotelu Kyriad Prestige (obecny Golden Tulip) w warszawskim kompleksie sieci. Po trzech latach awansowała na stanowisko kierowniczki recepcji całego kompleksu. W 2015 r. została kierowniczką działu rezerwacji, a od 2017 r. jako Group Reservation Manager była odpowiedzialna za kontraktowanie grup turystycznych we wszystkich własnościowych hotelach sieci w Polsce. W 2022 r. przeszła do działu MICE, gdzie zyskała doświadczenie w sprzedaży konferencji w Golden Tulip. Teraz podjęła nowe wyzwania jako dyrektorka sprzedaży w warszawskim kompleksie Louvre Hotels Group.

Przygoda Adama Romanowskiego z Louvre Hotels Group rozpoczęła się od stanowiska recepcjonisty w hotelu Première Classe Warszawa. Już po roku otrzymał awans na stanowisko kierownika zmiany w Campanile Warszawa, gdzie spędził w sumie 4,5 roku, również jako kierownik recepcji. Obecnie jest managerem hotelu Première Classe Warszawa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *