Późne weekendowe śniadania w nowej ofercie InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa ogłosił wprowadzenie nowej oferty kulinarnej, adresowanej do miłośników dłuższych weekendowych poranków – „Morning After Breakfast”. Późne śniadanie jest serwowane w weekendy (soboty i niedziele) od 11:15 do 14:00 w restauracji DownTown, zlokalizowanej na 1. piętrze hotelu.

„Morning After Breakfast” powstał z myślą o zabieganych warszawiakach, którzy coraz częściej poszukują miejsc, gdzie można przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi lub z rodziną. To nowa, zupełnie wybiegająca poza wszelkie ramy, także te czasowe, oferta. „Morning After Breakfast” dostarcza przyjemnych momentów, pozytywnych emocji w kanonie włoskiego Dolce far niente. Śniadanie jest posiłkiem, a Morning After Breakfast jest nowym obyczajem nad Wisłą opisuje Marcin Lachowicz, Head of Food & Beverage Department.

Późne śniadania w InterContinental Warszawa oferują szeroki wachlarz różnorodnych potraw i smaków m.in.: lokalne sery i wędliny od renomowanych dostawców, wykwintne dania z jajek w różnych wariacjach, chrupiące Rosti ziemniaczane, bufet sałatkowy, domowy hummus, amerykańskie naleśniki oraz tradycyjne polskie przysmaki, a także desery. W ramach „Morning After Breakfast” przygotowano również stacje live cooking, gdzie serwowane są m.in Beef Wellington – soczysta wołowina w kruchym cieście francuskim, jak również wersja wegańska z burakiem Bio.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *