Nowi dyrektorzy obiektów sieci Aries w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej   PERSONALIA

Wraz z rozwojem swojego portfolio marka hotelowa Aries Hotel & SPA należąca do spółki Platan Hotels & Resorts przeprowadziła zmiany personalne awansując wewnętrznie swoich pracowników. Monika Saternus została dyrektorem Aries Hotel & SPA Zakopane, a Kacper Mamcarz dyrektorem Aries Residence Bukowina, który otwarty ma zostać w grudniu.

Monika Saternus z branżą hotelarską związana jest od 2004 r. Swoją karierę rozpoczęła od działu recepcji w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Z marką Aries Hotel & Spa związała się w 2019 r. rozpoczynając pracę jako supervisor recepcji, a następnie została kierownikiem operacyjnym.

Kacper Mamcarz, dotychczasowy project manager ds. kluczowych inwestycji, rozpoczął karierę zawodową w Platan Hotels & Resorts osiem lat temu jako kierownik recepcji w Aries Hotel & Spa w Zakopanem. W 2016 r. został kierownikiem operacyjnym, a w styczniu 2022 r. dyrektorem tego hotelu. Od 1 grudnia obejmie stanowisko dyrektora Aries Residence Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej ze 116 apartamentami, zewnętrznymi i wewnętrznymi jacuzzi, strefą saun, Delikatesami Aries, salą zabaw, parkingiem i garażem podziemnym.

Spółka Platan Hotels & Resorts realizuje hotelową oraz restauracyjną działalność operacyjną spółki Platan Group, która od ponad 20 lat działa na rynku deweloperskim i świadczy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Inwestor rozszerza w ostatnich latach spektrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych realizując m.in. aparthotel Witkac Residence by Aries w Zakopanem - 77 apartamentów, Aries Residence w Krynicy Zdroju z 200 apartamentami zlokalizowanymi w kameralnych budynkach oraz Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym przewidziano łącznie 77 apartamentów. Najnowszym przedsięwzięciem w ramach marki Aries jest realizacja kompleksu hotelowego Aries Residence Karpacz na działce sąsiadującej ze świątynią Wang - obowiązkowym punktem w turystycznym portfolio Karkonoszy. W ramach resortu powstaną 72 apartamenty oraz strefa wellness i SPA, basen i restauracja.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *