Don’t worry, mamy śpiwory

Autor: MAT

Po miesiącu urlopu w kraju, na Phuket wracałem z radością. Odrobinę zakłóconą przez Turkish Airlines, który skutecznie przetestował stan moich nerwów na megalomańskim lotnisku w Stambule, nonszalancko ogłaszając kolejne porcje opóźnienia… w sumie prawie sześć godzin.

I tyle samo kawy… Nic dziwnego, że następnego dnia po wylądowaniu coroczne rutynowe badanie na work permit wykazało nadciśnienie jak podczas meczu kadry narodowej. Poprawiło się, kiedy poleciałem do Bangkoku głosować i zobaczyłem tłum rodaków, jakiego nasz konsulat nigdy przedtem nie widział. Wróciła nadzieja, że ostatnie słowa mojego poprzedniego felietonu się sprawdzą (kto czyta, ten wie).

Jeszcze nie policzono głosów, a już ruszyła jubileuszowa konferencja „Hotelarza” Hotel Trends. Jak bum-cyk- cyk, w poniedziałek, dzień po wyborach! Wielki akt odwagi, kolokwialnie zwany brawurą. Najpierw Mateusz… Walewski z BGK z dużą elokwencją i szczyptą ironii, podpierając się negatywną prognozą Międzynarodowego Funduszu Walutowego, ogłosił światową niepewność gospodarczą. Ale się zreflektował i natychmiast przeprowadził szarżę ułańską, wykazując, że w Polsce i produkcja przemysłowa, i eksport wewnętrzny usług (czyli również hotelarstwo), rośnie jak na drożdżach. Więc „nic się nie sta

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *