ISO dla DIPSERVICE

Przyznanie certyfikatu ISO 9001: 2000 jest potwierdzeniem wysokiego standardu usług, jakie, także w dziedzinie hotelarstwa, świadczy Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców w Warszawie. Po zakończonym w maju generalnym remoncie wspaniale prezentuje się 51 apartamentów hotelowych pensjonatu Zgoda.

W większości klimatyzowanych pomieszczeń jedno- lub dwupokojowych znajdują się aneksy kuchenne wyposażone w lodówkę, płytę grzewczą, kuchenkę mikrofalową, sztućce i naczynia. Apartamenty wynajmować można na dni, tygodnie lub miesiące. Klientami pensjonatu są biznesmeni, pracownicy przedstawicielstw polskich i zagranicznych. Od lat wiernymi klientami są przyjezdni ze Skandynawii. Kolejnym odświeżonym obiektem jest dwugwiazdkowy hotel w Wilanowie przy ul. Kubickiego 3. Doskonała lokalizacja w cichej okolicy, piękna zieleń wypielęgnowanych skwerów sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, szkoleń oraz konferencji. Hotel ma 113 miejsc noclegowych w pokojach dwu- i jednoosobowych, 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych, salę rekreacyjną i klub z bilardem.


Na certyfikat ISO "zapracowało" także Centrum Szkoleniowe w miejscowości Łach pod Serockiem, nad brzegiem Narwi. Goście mają do dyspozycji 70 miejsc noclegowych w domkach i hotelu. Większość domków ma pokój dzienny z kominkiem, kuchnię, taras. Szkolenia i konferencje odbywają się w trzech klimatyzowanych salach, które pomieścić mogą od 20 do 100 osób. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. W sezonie letnim do dyspozycji gości są korty tenisowe, grill, minigolf, kajaki, rowery wodne i łodzie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *