Największe przed Warszawą

Wiele i od wielu lat mówi się w Warszawie o potrzebie powstania centrum konferencyjnego. Wszystko wskazuje na to, że podwarszawski Ożarów Mazowiecki wyprzedzi w tej materii stolicę. Na początku września tego roku przy hotelu Best Western Mazurkas zostanie otwarte profesjonalne centrum konferencyjne MCC - Mazurkas Conference Centre.

Jego największa sala będzie mogła pomieścić w ustawieniu teatralnym do 1000 osób. Można już oglądać przestronny i nowoczesny hol o powierzchni prawie 400 m kw., z którego ogromne drzwi prowadzą do największej sali konferencyjno-balowej, z eleganckim, klasycznym wystrojem. Hotel Mazurkas posiada obecnie 12 sal konferencyjnych, które, w połączeniu z MCC stworzą kompleks dysponujący w sumie 34 salami konferencyjno-bankietowymi. Hotel Mazurkas i Mazurkas Conference Centre to tak naprawdę największy w okolicach Warszawy obiekt konferencyjny z profesjonalnym zapleczem i infrastrukturą potrzebną do organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, seminariów, wystaw, koncertów, bankietów, jak również eleganckich kolacji. Hotel Mazurkas jest znany także jako firma cateringowa obsługująca z powodzeniem największe bankiety w prestiżowych salach Warszawy.

Za tę działalność załoga była już wielokrotnie nagradzana między innymi Medalem Europejskim, Platynowym Laurem, zajęła również wysokie pozycje w rankingach firm cateringowych Book of Lists WBJ.

 Jest więc znakomicie przygotowana do obsługi nawet największych bankietów w nowym MCC.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *