17 grudnia rusza 5-gwiazdkowy Aries w Szczyrku. W condo   OTWARCIA

17 grudnia pierwszych gości przyjmie 124-pokojowy Aries Hotel & Spa Szczyrk z aquaparkiem i największą strefą saun w Beskidach. Obiekt powstał w wyniku przebudowy historycznego Domu Turysty PTTK.

W hotelu działać będzie, znana z zakopiańskiego Ariesa, restauracja Halka, a także Aqua Aries - pierwszy aquapark w Szczyrku. Goście będą mieć do dyspozycji basen z podwodnymi leżankami i hydromasażem, trzy zjeżdżalnie, oraz wodny plac zabaw, a także 11 stanowisk jacuzzi w tym 4 zewnętrzne, a także saunarium. Nie zabraknie także ofert masaży oferowanych w ramach Aries SPA.

Apartamenty hotelowe sprzedawane były prywatnym inwestorom w systemie condo z 8% deklaracją zwrotu w skali roku i pobytami właścicielskimi.

Pierwotny projekt Domu Turysty PTTK w Szczyrku został opracowany przez Miastoprojekt Stolica Południe, a jego autorami byli Wojciech Onitzch i Marian Sulikowski z Warszawy. Budowa trwała od 1961 do 1965 roku. Dwupiętrowy budynek o socrealistycznej architekturze miał 72 pokoje i 296 miejsc noclegowych. Otwarcie obiektu miało miejsce w 1965 roku.

 

a tak Dom Turysty PTTK w Szczyrku prezentował się historycznie

 

Obecnie działają dwa hotele Aries w Zakopanem i Wiśle, w tym roku, poza obiektem w Szczyrku ma zostać otwarty także Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej ze 118 apartamentami, trwa budowa Witkac by Residence w Zakopanem z 78 apartamentami i Aries Residence Krynica-Zdrój z 200 apartamentami w 10 budynkach, a w ub.r. ogłoszono plany pierwszego obiektu na Mazurach – Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka z 77 apartamentami. Operatorem obiektów jest Platan Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *