Harmony Resort w Kołobrzegu – wybuduje Mirbud za 173 mln zl, operatorem będzie VHM   INWESTYCJE

Spółka BB Baltic Park realizująca w Kołobrzegu inwestycję Harmony Resort z 280 pokojami w standardzie 5-gwiazdkowym sprzedawanymi w systemie condo i second home oraz z rozbudowaną infrastrukturą towarzyszącą, w wyniku procesu przetargowego podpisała umowę na generalnym wykonawstwo ze spółką Mirbud na kwotę 173 mln zł. Operatorem kompleksu będzie VHM Hotel Management. Otwarcie planowane jest w 2026 r.

–  Bardzo się cieszymy, że kolejny etap już za nami. Czekamy na wejście GW na plac budowy aby kontynuował rozpoczęte już prace –  skomentował podpisanie umowy z Mirbudem prezes zarządu BB Baltic Park, Piotr Biliński. W Harmony Park znajdą się m.in. strefa basenowa ze spray parkiem i zjeżdżalniami, strefa saun, gabinety SPA, restauracje, centrum konferencyjne na 400 osób i podziemny parking. Dla dzieci przewidziane są zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw. Więcej o tej inwestycji i jej historii pisaliśmy we wrześniu.

Sprzedaż lokali w inwestycji prowadzi Asset Home ze Szczecina.– Harmony Resort to prestiżowa inwestycja uszyta na miarę najbardziej wymagających inwestorów. To także obiekt z ogromnym potencjałem dla właścicieli chcących znaleźć swój second home w najwyższym standardzie wykończenia i niespotykanej do tej pory jakości w Kołobrzegu – mówi Michał Wąsik, prezes zarządu Asset Home. Nabywcy w systemie condo mają otrzymywać 70 proc. przychodów z wynajmu pokoju i 14-dniowy pobyt właścicielski (tydzień w sezonie wysokim) na podstawie 10-letniej umowy dzierżawy.

Należąca do Satoria Group spółka VHM Hotel Management zarządza Hamptonami by Hilton w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku oraz Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, ma też podpisane umowy na zarządzanie powstającymi obiektami na wybrzeżu: Radisson Resort & Suites w Ustroniu Morskim, Glar w Wisełce koło Międzyzdrojów oraz Nickel Resort & SPA w Grzybowie k. Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie.

Bryłę i wnętrza zaprojektowała pracownia AGK Architekci.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *