Paulina Kalinowska dyrektor sprzedaży i marketingu w Sofitel Warsaw Victoria   PERSONALIA

Paulina Kalinowska, dotychczasowa dyrektor sprzedaży na Polskę sieci Louvre Hotels Polska, objęła stanowisko dyrektorki sprzedaży i marketingu hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Karierę rozpoczęła właśnie w Grupie Accor, przez kilka lat związana była z działem sprzedaży hotelu Novotel Warszawa Centrum, a w 2013 r. została kierowniczką sprzedaży ds. kluczowych klientów w Grupie Orbis/Accor. W 2017 r. przeszła do sieci Louvre Hotels Group obejmując stanowisko dyrektork sprzedaży trzymarkowego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe sieci Louvre Hotels Group w Warszawie, a w 2019 r. została sales managerem tej sieci na Polskę, zarządzając departamentami sprzedaży 12 hoteli.

Jako dyrektorka sprzedazy i marketingu w Sofitel Victoria przejmie pieczę nad sprzedażą we wszystkich segmentach rynku, tj. również nad segmentem gości indywidualnych. W związku z tym będzie odpowiedzialna także za dzial rezerwacji oraz wesprze kierowniczkę PR-u i marketingu w jej działaniach.

Małgorzata Denier, która do tej pory pełniła obowiązki dyrektorki sprzedazy i marketingu przenosi swoje życie prywatne i zawodowe do Francji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *