W Opolu otwarty został Hygge Hotel

Na obrzeżach Opola przy ul. Dworcowej otwarty został 3-gwiazdkowy Hygge Hotel z 17 pokojami (w tym o podwyższonym standardzie z tarasem i jacuzzi), częścią konferencyjną na 150 osób, restauracją z ogrodem zimowym, strefą SPA & wellness, rooftop barem oraz salą zabaw i strefą malucha na świeżym powietrzu.

Hotel chce dbać o środowisko, ograniczając ślad węglowy przez korzystanie z paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i rekuperatorów. Flotę samochodów zasilą auta elektryczne, a dla gości i personelu do dyspozycji będą stacje ładowania – wszystko by nie emitować spalin do atmosfery. Hotel Hygge oferuje m.in. strefę SPA & wellness z gabinetem kosmetycznym, masażami, laserową depilacją, endermologią, thermoliftingiem i kriolipolizą oraz saunę i jacuzzi. Inwestorem hotelu są właściciele podopolskiej ModernGroup, która zajmuje się m.in. produkcją pasz sypkich dla drobiu w ModernFeed, nawozów w ModernCalc, zbiorników przemysłowych w ModernTank, ma wylęgarnię piskląt ModernHatch, a także zajmuje się hodowlą brojlerów linii Ross oraz Cobb w ModernFarms.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *