Polskie Hotele Niezależne ogłosiły kalendarium ogólnopolskich wydarzeń na rok 2024

Polskie Hotele Niezależne corocznie organizują ogólnopolskie wydarzenia branżowe, na które zapraszają wszystkich hotelarzy. Na rok 2024 zaplanowane zostały: 12 stycznia Bal Hotelarzy w hotelu Szczawnica Park, 8 marca konferencja Kobieta Hotelarz w hotelu Willa Port w Ostródzie, 27 maja Camp Hotelarzy i Regaty Żeglarskie Hotelarzy 22-24 września w Mikołajkach.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 26 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. – Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych, przeznaczonych dla wszystkich hotelarzy oraz naszej całej branży. Dbamy o ich różnorodność, merytorykę, ale przede wszystkim konsekwentnie stwarzamy okazję do spotkań, dyskusji, bycia razem – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych. – Bal Hotelarza organizujemy po raz czwarty, Kobietę Hotelarz i Camp Hotelarzy po raz trzeci, a Regaty Żeglarskie już po raz 21. Cykliczne spotkania gwarantują kontynuację wielu ambitnych pomysłów rodzących się na spotkaniach, wnikanie w poruszane kwestie, szukanie najkorzystniejszych rozwiązań. Wreszcie budują trwałe relacje pomiędzy hotelarzami oraz naszymi partnerami biznesowymi. Wiemy, ile daje konsolidacja i jedność. Nasza branża powinna się integrować, hotelarze powinni się ze sobą znać, aby nie tylko wymieniać się wiedzą czy poglądami, ale też żeby mówić jednym, wspólnym głosem. Powinniśmy na bieżąco, bezpośrednio komunikować się, żeby wyprzedzać trendy, być gotowymi na zmiany, a wreszcie kreować standardy i coraz lepszy wizerunek polskiego hotelarstwa. Hotele należące do grupy to różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikatowe doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości, jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *