Nano Apart w condo do wybudowania

Spółka Hotele Grochowska przygotowuje przy ul. Grochowskiej inwestycję aparthotelową Nano Apart z 217 pokojami w standardzie, jak informuje deweloper, odpowiadającym czterem gwiazdkom hotelowym. Inwestor deklaruje 7,5 proc. zwrotu rocznie dla nabywców lokali pod wynajem, którymi zajmie się „profesjonalny operator”.

WNano Apart znajdą się: 210 pokoi o powierzchni od 21 do 30 m kw. i siedem typu studio z oddzielnymi sypialniami o powierzchni 34 m kw., wszystkie z aneksami kuchennymi, a także recepcja, restauracja Stacja Grochów, serwująca również śniadania dla gości aparthotelu, pralnia i garaż podziemny. Jak informuje spółka: „Rynek warszawski to całoroczne obłożenie pokoi hotelowych przez klientów biznesowych i turystycznych. W Warszawie sezon trwa przez cały rok, a Ty zarabiasz 7,5% w skali roku!”. W projekcie wzięto pod uwagę ekologiczne rozwiązania jak rekuperacja, pompa ciepła, klimatyzacja pasywna i fotowoltaika. Otwarcie Nano Apart planowane jest do końca 2025 r. Właścicielem spółki Hotele Grochowska jest deweloper TPPI, obecny na rynku od blisko 30 lat, który zrealizował dotychczas kilka inwestycji mieszkaniowych oraz handlowych w Warszawie, Wołominie i Pruszkowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *