Nowe, ciekawe pakiety dla gości od Hotelu The Granary

Hotel The Granary przygotował nową, wiosenną ofertę dla klientów. Jest lekka, świeża i każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie. Mowa o kilku pakietach, których nazwy i opis aż zachęcają do zabukowania noclegów.
PAKIET WIOSENNY czyli zaproszenie na piknik w samym centrum Wrocławia. To oferta dla tych, którzy chcą cieszyć się słoneczną pogodą w wiosennym Wrocławiu. Po całodziennych wojażach po Wrocławiu, warto chwilę wypocząć w przytulnym miejscu. - Przy tej ofercie, dla chętnych mamy także dodatkowy pakiet. Kurs relaksacyjnego masażu dla dwojga. Paniom proponujemy  malinowy masaż ciała, który wprowadzi w stan głębokiego odprężenia, a Panom aromatyczny masaż o zapachu limonki i rabarbaru, który zrewitalizuje siły i doda energii – mówi Małgorzata Dyki, Corporate Sales Executive


MIEJSKIE PAKIETY WEEKENDOWE, czyli cykl boys, girls, family, sun, rain … in the city. To oferta fantastycznych weekendów we Wrocławiu, które udowodnią, że wypoczynek w mieście też może być aktywny i atrakcyjny. Pakiet dla chłopców, tych trochę większych, to pakiet dla fanów piwa i miejskich rozrywek. – Chcemy udowodnić, że piwo w dawnym spichlerzu smakuje wyjątkowo i zdecydowanie lepiej, niż gdzie indziej – żartuje Małgorzata Dyki. Z kolei pakiet dla pań, jest dedykowany tym, które nie lubią spędzać czasu zwyczajnie.  Aktywny weekend w mieście, które nigdy nie śpi. – Nasi kucharze przygotują specjalne lekkie posiłki. Mimo to później będę mogły spalić kalorie, korzystając do woli z hotelowego Wellness (siłownia, sauna, jacuzzi). Czeka na nie także mapka z oznaczonymi centrami handlowymi „Wroclaw Hot Shoping Places” oraz konsultacja kosmetyczno –wizażowa – opowiada Małgorzata Dyki. Rodziny także znajdą coś dla siebie. Mogą skorzystać z specjalnej oferty rodzinnego wypoczynku z atrakcjami. – Zdradzę jedynie, że czeka na nich rodzinny bilet na wybraną atrakcję (Aquapark, teatr lalek, kino, zoo, rejs statkiem) oraz rodzinna kolacja z przysmakami dla dzieci – opowiada Małgorzata Dyki. Pogoda we Wrocławiu czasem płata figle. Raz świeci słońce, raz pada deszcz. Hotelowe pakiety dopasowują się więc do aury. – Mamy specjalny pakiet na pochmurne dni lub dla fanów kina i pakiet dla smakoszy i wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu, gdy świeci słońce. Kiedy pada deszcz, dostarczamy gościom 10 filmów DVD i popcorn do pokoju, zaś gdy ukażą się słoneczne promienie, wyposażymy ich w kosze piknikowe i mapki – podsumowuje Małgorzata Dyki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *