… oraz dwa sieci Elbest koło Bełchatowa za 9,1 mln i na Dolnym Śląsku za 4,7 mln zł

Grupa PHH w ub.r. przejęła też sieć Elbest z 10 hotelami i obiektami wczasowymi, należącą do PGE. Ostatnio ogłosiła przetarg na sprzedaż dwóch ośrodków: Wawrzkowizna koło Bełchatowa z ceną wywoławczą 9,1 mln zł i Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich na Dolnym Śląsku z ceną 4,7 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna składa się z 32 domków campingowych, 14 domków drewnianych, trzech segmentów willowych oraz budynku hotelowego z 20 pokojami, a także kilku budynków gastronomicznych i rekreacyjnych. Na terenie ośrodka znajdują się też ogólnodostępne kąpielisko z plażą, pełnowymiarowe boisko sportowe z oświetleniem i zapleczem, boisko do koszykówki, dwa korty, siłownia, sauny, gabinet masażu, wypożyczalnia sprzętu wodnego i gokartów, stadnina koni, ogródek zoologiczny z kucami, kozami, owcami, baranami, place ogniskowe i parking.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen

W skład ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Złoty Sen wchodzą m.in. 14 domków, zaplecze konferencyjne z salą na 120 osób, budynek recepcyjny, restauracyjny, kawiarnia i basen zewnętrzny. Obydwa ośrodki od jesieni nie prowadzą już działalności noclegowej.

Z kolei wchodzące w skład sieci Elbest hotele Krynica w Krynicy-Zdroju i Wolin w Międzyzdrojach przejdą generalne remonty i działać będą pod stworzoną przez PHH marką Halo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *