Grupa PHH sprzedaje dwa ośrodki sieci Geovita w Mrzeżynie za 25 mln i w Pile za 2,54 mln…

Po przejęciu w ub.r. sieci Geovita z 11 obiektami, należącej do PGNiG, Grupa PHH ogłosiła przetarg na sprzedaż dwóch ośrodków: w Mrzeżynie z ceną wywoławczą 25 mln zł i w Pile z ceną 2,54 mln.

Geovita Mrzeżyno

Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji Geovita Mrzeżyno położone 300 m od plaży dysponuje czterema budynkami ze 113 miejscami noclegowymi, budynkiem recepcyjnym, restauracją, sauną, placem grillowym, placem zabaw, basenem zewnętrznym, boiskiem do koszykówki i parkingiem.

Geovita Piła-Płotki

Centrum Konferencji i Rekreacji Geovitaw Pile dysponuje 55 pokojami,  restauracją z barem, pięcioma salami konferencyjnymi, salą bankietową, sauną, siłownią, infrastrukturą sportową, boiskami, parkiem linowym i chatą grillową. Obydwa ośrodki nie prowadzą już działalności noclegowej.

Wcześniej informowaliśmy, że z kolei Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita Dąbki koło Darłowa (woj. zachodniopomorskie) PHH zdecydowało się wprowadzić pod markę Best Western Plus. Remont tego 90-pokojowego obiektu ma zakończyć się w 2026 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *