Ruszył: Aries Residence Bukowina Tatrzańska

W Bukowinie Tatrzańskiej w grudniu otwarty został pierwszy obiekt z aparthotelowej linii Aries Residence ze 116 apartamentami od 21 do 42 m kw. z aneksami kuchennymi, a także strefa wellness z sauną suchą i łaźnią oraz wewnętrznym i zewnętrznym jacuzzi. Wnętrza mają oddawać dziedzictwo podhalańskiej kultury.

Aries Residence Bukowina to kompleks siedmiu połączonych częścią podziemną niskich budynków o łącznej powierzchni 9,8 tys. m kw. Projekt autorstwa pracowni Słowik Architektura z Zakopanego inspirowany był typową architekturą Podhala, a kluczowym założeniem było wkomponowanie brył budynków w otaczający krajobraz. Do budowy wykorzystano materiały charakterystyczne dla tego regionu, jak drewno i kamień (granit). Zastosowano też rozwiązania ekologiczne, jak windy eko, oświetlenie LED, energooszczędny system ogrzewania i chłodzenia. Projekt wnętrz przygotował Paweł Stec. Pod aparthotelową linią Aries powstają obecnie jeszcze Aries Residence w Krynicy Zdroju z 200 apartamentami w 10 budynkach, Aries Residence Karpacz z 72 apartamentami, Witkac Residence by Aries w Zakopanem liczący 77 apartamentów oraz Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym również przewidziano 77 apartamentów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *