W Szklarskiej Porębie otwarty został Złoty Horyzont

W grudniu otwarty został w Szklarskiej Porębie aparthotel Złoty Horyzont ze 109 pokojami w standardzie 4-gwiazdkowym, restauracją i strefą SPA & wellness z basenem. W kolejnym etapie powstaje już drugi budynek z 88 pokojami, a w sąsiedztwie Mirador Szrenica ze 113 apartamentami w trzech budynkach i możliwością korzystania z infrastruktury hotelowej Złotego Horyzontu.

Pokoje od 22 do 31 m kw. z aneksami kuchennymi oraz balkonami lub tarasami zostały urządzone w jasnych i stonowanych kolorach. Restauracja Horyzont Smaków oferuje kuchnię włoską i dania z grilla, a także śniadania i obiadokolacje. Strefa SPA & wellness składa się z gabinetów zabiegowych, groty solnej, basenu wewnętrznego z podwodnym barem z hokerami oraz zewnętrznego, jacuzzi wewnętrznego i zewnętrznego, saun suchej, parowej i infrared oraz siłowni. W Kids Clubie dzieci mają poczuć się jak w karkonoskim lesie z „tajemniczym drzewem” w centrum sali zabaw połączonym z basenem wypełnionym piłeczkami. Na półkach w kształcie konarów drzew znajdują się książki dla dzieci w każdym wieku. W weekendy oraz wakacje i ferie organizowane mają być animacje. Inwestycja jest projektem spółki Vanto Estate, której udziałowcy zaangażowani są też w kilka innych w Szklarskiej Porębie, jak planowany obok Złotego Horyzontu Mirador Szrenica, Bella View ze 110 apartamentami czy Mariental Residence z 52 apartamentami, a w Mikołajkach w kompleks hotelowy Brzegova Residence ze 186 apartamentami.

Szklarska Poręba jest obecnie najgorętszym miejscem inwestycyjnym w Polsce. W przyszłym roku otwarte mają zostać kompleks Happy Valley z 87-pokojowym hotelem Holiday Inn Resort i 70 apartamentami (a w drugim etapie powstaje już hotel voco Resort ze 115 apartamentami) i Tremonti Spa & Conference z 268 pokojami i centrum konferencyjnym na 500 osób oraz aparthotel Ostoja Parku Narodowego z 78 apartamentami. Powstają też, lub są w planach, także obiekty aparthotelowe Monte Sol Residence (83 apartamenty), Botanic Resort w trzech budynkach, Nickel Resort & Spa z 89 apartamentami w pierwszym etapie, a docelowo ok. 300, a naprzeciwko Złotego Horyzontu swój kolejny obiekt w Szklarskiej Porębie, po kompleksach Platinum Mountain i Blue Mountain oraz trzech butikowych Five Seasons, planuje sieć Górskie Resorty wraz z Grupą TOM, z którą otworzyła w tym roku w Pobierowie kompleks Linea Mare z 235 pokojami i apartemetntami. Kolejny ma być największym z dotychczasowych z ok. 600 pokojami i dużym centrum konferencyjnym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *