Szklarska Poręba bez Mercure

Otwarty w połowie ub.r i zarządzany przez Condo.pl, hotel Mercure Szklarska Poręba, w którym pokoje sprzedawane były w systemie condo, będzie działał jako niezależny hotel Bergo.

Grupa Accor i właściciel obiektu, Orkan Real Estate, poinformowały, że zakończyły współpracę realizowaną na podstawie umowy franczyzowej. Hotel dysponuje 140 pokojami, strefą SPA & wellness m.in. z basenem, restauracją (początkowo zarządzał nią Mateusz Gessler) i 200 m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej. Z nieoficjalnych wieści od hotelarzy ze Szklarskiej Poręby wynika, że hotel miał problemy z regulowaniem należności m.in. dla właścicieli w condo, a nawet pracowników. Spółka Orkan Real Estate, na czele której stoi Maciej Wandzel, powiązana doświadczeniem zespołu osób, które są współautorami inwestycji deweloperskich na terenie Polski, w szczególności w Warszawie i Krakowie, znana jest z takich projektów jak np. inwestycja Soho Factory na warszawskiej Pradze czy krakowskie osiedle Dobra Forma.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *